Meander OraviceSKI PARK OraviceMeander Oravice (2)
Milí návštevníci, v dňoch 2. 11. - 6. 11. bude areál zatvorený z dôvodu technickej odstávky. Otváracie hodiny od 7.11.: NED- ŠTV 9:30 - 18:00 h, PIA - SOB 9:30 - 20:00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu. Viac informácií: www.meanderoravice.skMilí návštevníci, v dňoch 2. 11. - 6. 11. bude areál zatvorený z dôvodu technickej odstávky. Otváracie hodiny od 7.11.: NED- ŠTV 9:30 - 18:00 h, PIA - SOB 9:30 - 20:00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu. Viac informácií: www.meanderoravice.sk
KrátkodobáDlhodobá
Zítra00:002 °C1,1 mm
Zítra06:002 °C0,5 mm
Zítra12:002 °C0,4 mm
Zítra18:001 °C0,1 mm
4.11.00:001 °C
4.11.06:000 °C
4.11.12:003 °C
4.11.18:001 °C
5.11.00:001 °C
5.11.06:000 °C
5.11.12:007 °C
5.11.18:002 °C
6.11.00:003 °C
6.11.06:002 °C
6.11.12:007 °C
6.11.18:001 °C
7.11.00:003 °C
7.11.06:003 °C
7.11.12:009 °C
7.11.18:003 °C
8.11.00:003 °C
8.11.06:002 °C
8.11.12:008 °C
8.11.18:003 °C
9.11.00:004 °C
9.11.06:002 °C
9.11.12:006 °C
9.11.18:003 °C
10.11.00:003 °C
10.11.06:002 °C0,1 mm
10.11.12:006 °C0,1 mm
10.11.18:001 °C
11.11.00:001 °C
11.11.06:000 °C
11.11.12:009 °C
11.11.18:002 °C
3.11.Úterý2 / 1 °C3,1 mm
4.11.Středa3 / 1 °C
5.11.Čtvrtek7 / 2 °C
6.11.Pátek7 / 1 °C
7.11.Sobota9 / 3 °C
8.11.Neděle8 / 3 °C
9.11.Pondělí6 / 3 °C
10.11.Úterý6 / 1 °C0,1 mm
11.11.Středa9 / 2 °C
Meander Oravice837 m
18:261. 11. 2026
Otevírací doba
Pondělí:
Mimo provoz
Úterý:
Mimo provoz
Středa:
Mimo provoz
Čtvrtek:
Mimo provoz
Pátek:
Mimo provoz
Sobota:
Mimo provoz
Neděle:
Mimo provoz
Lyžařské podmínky
Počasí: fog, 1.8 °C
0 / 3
0,0 km / 12,5 km
77%
23%
0%
Úterý 3.11.2026 (zítra)
09:002 °C
12:002 °C
15:001 až 2 °C
18:001 °C
Středa 4.11.2026
09:001 až 2 °C
12:003 °C
15:001 až 2 °C
18:001 °C
03.11
04.11
Recenze od lyžařů
Hodnocení lyžařského střediska
×
Odeslat hodnocení
Celkové hodnocení
1. Úprava svahů
2. Čekací doba na výtahy a lanovky
3. Přístup personálu (výtahy, pokladna)
4. Poměr cena : kvalita lyžování
5. Přístup z parkoviště k výtahům
6. Dostupnost doplňkových služeb
7. Kvalita poskytovaných služeb
Hodnocení střediska
Dlouhodobá předpověď počasí
Zítra00:002 °C1,1 mm
5 m/s
Zítra06:002 °C0,5 mm
5 m/s
Zítra12:002 °C0,4 mm
5 m/s
Zítra18:001 °C0,1 mm
5 m/s
4.11.00:001 °C
5 m/s
4.11.06:000 °C
4 m/s
4.11.12:003 °C
4 m/s
4.11.18:001 °C
3 m/s
5.11.00:001 °C
3 m/s
5.11.06:000 °C
2 m/s
5.11.12:007 °C
2 m/s
5.11.18:002 °C
1 m/s
6.11.00:003 °C
1 m/s
6.11.06:002 °C
1 m/s
6.11.12:007 °C
2 m/s
6.11.18:001 °C
1 m/s
7.11.00:003 °C
1 m/s
7.11.06:003 °C
1 m/s
7.11.12:009 °C
1 m/s
7.11.18:003 °C
1 m/s
8.11.00:003 °C
0 m/s
8.11.06:002 °C
1 m/s
8.11.12:008 °C
1 m/s
8.11.18:003 °C
1 m/s
9.11.00:004 °C
0 m/s
9.11.06:002 °C
0 m/s
9.11.12:006 °C
1 m/s
9.11.18:003 °C
0 m/s
10.11.00:003 °C
0 m/s
10.11.06:002 °C0,1 mm
0 m/s
10.11.12:006 °C0,1 mm
2 m/s
10.11.18:001 °C
1 m/s
11.11.00:001 °C
1 m/s
11.11.06:000 °C
2 m/s
11.11.12:009 °C
1 m/s
11.11.18:002 °C
4 m/s
Sjezdovky
DélkaPřevýšeníProvoz
Family 1A1850 m256 m
Family 1B1650 m235 m
Family 1C1750 m235 m
Family 1D1850 m235 m
FIS1350 m235 m
Meander 3A1500 m235 m
Meander 3B1500 m235 m
VILMA1050 m235 m
Lanovky
DélkaPřepr. kapacitaProvoz
Bobrovec - tanierikový vlek700 m700 os/hod
Dopravníkový pás200 m50 os/hod
DOPPERLMAYR LANOVKA 4 CLD1050 m2400 os/hod
Historie výšky sněhu (cm)
Informace o středisku
Pozývame Vás do nášho lyžiarskeho strediska SKI PARK ORAVICE. Sme jediné lyžiarske stredisko v Tatrách a blízkom okolí, ktoré ponúka výnimočné vyžitie pri zimných športoch s možnosťou relaxu v termálnej vode. Jedine u nás, v prekrásnom prostredí Západných Tatier, si návštevníci môžu do sýtosti vychutnať jazdu na dokonale pripravených lyžiarskych tratiach v celkovej dĺžke 12 km a po skončení lyžovania zrelaxovať v bazénoch naplnených horúcou geotermálnou liečivou vodou. Stredisko SKI PARK ORAVICE je vzdialené 15 km od hraničného prechodu Suchá Hora , 20 km od hraničného prechodu v Chyżnom, 29 km od Zakopaného, 60 km od hraničného prechodu v Korbielove a 98 km od Krakowa.